Parking nr 1 - Airport

Bardzo sympatyczna obsługa, rzetelna firma idealny kontakt z klientem,szczerze polecam.

Sylwia


od 98zł za 8 dni
rezerwacja zajmie
tylko 1min

0 min

od lotniska

Strzeżony

Parking
strzeżony

Parking nr 1 - Airport

Opis parkingu

Parking nr 1 znajduje się na terenie Portu Lotniczego w Łodzi.

Cały teren parkingu jest monitorowany, co zapewnia całkowite bezpieczeństwo pojazdów. Parking spełnia wysokie standardy.

Podane ceny są cenami rabatowymi tylko dla Klientów serwisu startparking.pl.

Aby uzyskać zniżkę, prosimy o udanie się do Biura Obsługi Parkingu (BOP), które znajduje się przy bramkach wjazdowych na parking.

Biuro Obsługi parkingu jest czynne w godzinach 6.00 - 22.00.

Możliwa płatność kartą w Biurze Obsługi Parkingu.

Jak dojechać

Gen. S. Maczka 35, Łódź
Pokaż wskazówki dojazdu

Z CENTRUM ŁODZI

Należy poruszać się Aleją Adama Mickiewicza, która wpada w Aleję Księdza Biskupa Władysława Bandurskiego, a w dalszym odcinku w Aleję Gen. Zygmunta Waltera-Janke. Następnie należy skręcić na rondzie w prawo na ulicę Pienistą, której przedłużeniem jest ulica Gen. Stanisława Maczka, ulica ta poprowadzi Państwa do samego lotniska. Mijając parking P1 po lewej stronie, należy skręcić w lewo. Wjazd na parking znajduje się po lewej stronie.

OD STRONY PIOTRKOWA TRYBUNALSKIEGO:

Należy kierować się na lotnisko trasą E75. Na skrzyżowaniu z ulicą Obywatelską należy skręcić w lewo. Następnie dojadą Państwo do skrzyżowania na którym należy skręcić w lewo, w ulicę Pienistą, której przedłużeniem jest ulica Gen. Stanisława Maczka, ulica ta poprowadzi Państwa do samego lotniska. Mijając parking P1 po lewej stronie, należy skręcić w lewo. Wjazd na parking znajduje się po lewej stronie.

Ceny nie podlegają rabatom i nie łączą się z innymi promocjami, w szczególności z rabatami wynikającymi z PROGRAMU SKY BENEFIT.

Opinie

Średnia ocena: 0,00
Ogólna ocena parkingu: (brak wartości)
Obsługa parkingu: (brak wartości)
Lokalizacja i oznaczenie: (brak wartości)
Brak wyników.